top of page

Estetik kompozit

Estetik kompozit, estetik dolgu

 

Estetik kompozit bildiğiniz her türlü estetik yönteme göre dev bir avantaja sahiptir.

Oldukça etkilidir ancak vener ve zirkon kronlara göre uygun fiyatlıdır, başka bir deyişle: ucuzdur. Ancak hiç te ucuz görünmemektedir.

Güzel görünmektedir ve zirkon veya vener uygulamasında olduğu gibi dişlerinizden önemli bir kısmı çekmemize veya yontmamıza gerek yoktur.

Diyelim ki, sigara içen kişiler veya çok fazla kahve ve / veya kırmızı şarap içen kişiler için pek te uygun değildir.

Estetik kompozit aslında dişe dolgu yapmak için kullanacağımız malzemeyle aynı malzemeden oluşmaktadır. Gerçi malzeme kile çok benzemektedir bu yüzden dişleriniz arasındaki boşlukları doldurmak için kullanılan yöntemle aynı şekilde kullanılabilir. Parçasını tamamlamak için mum olarak ta kullanılabilir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Her ne kadar estetik kompozitinizi çok dikkatli bir şekilde yıkamanız gerekse de yine de günde en az iki kere yıkamanız gerekmektedir.

Estetik kompozit gıda veya içeceklere çok daha duyarlıdır ve porselenden yapılmış vener veya zirkon kronunuza göre doğal gıda boyasına sahiptir. Kola, kahve veya kırmızı şarabın yanı sıra nikotin gibi şeyler estetik kompozitinize ya da en azından bizim tarafımızdan gerçekten dikkatli bir şekilde üzerinde çalışılan dişlerinizin rengine ciddi bir biçimde zarar verebilir.

Tatbikî estetik kompozitiniz sadece iyi görünmekle kalmayacak ayrıca işlevsel olarak size iyi bir performans gösterecektir. Dişlerinizi bir şişe kapağını açmak veya tavuk kemiklerini kırmak için kullanmadığınız sürece bu estetik kompozit uygulaması ufalanmadan veya kırılmadan sanki kendi dişlerinizmiş gibi kullanılmak için yeterince güçlüdür. Ayrıca tırnaklarınızı da çiğnememeniz iyi olacaktır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Eğer gerekli görülürse estetik kompozitiniz sökülebilir ve tekrar yapılabilir. Aslında bunu önermemekteyiz ama yine de bu imkansız değildir. Müşterilerimize uygun maliyetli ürünler sağlamaya ve kompozit ürünün daha uzun bir süre dayanması için dişleriniz temiz tutmanız konusunda yol göstermeye çalışmaktayız.

Estetik kompozit sadece iyi görünmekle kalmamakta ayrıca uygun maliyetlidir ve sadece tek bir seansta harika bir sonuç elde edilebilir. Herkes için mükemmel bir seçim.

estetik kompozit
estetik kompozit
Üçretsiz
muayene

Sağlıklı olmak beklemeyin.
Tüm gün bize ulaşabilirsiniz.
Şimdi Arayın!

Thanks! Message sent.

bottom of page