top of page

Zirkonyum kaplama

 

Zirkonyum büyüsüne hazır mısınız?

-Gerçek gülümseme değişimi deneyimi-

 

Dikkat.

Bu ürün sadece kaliteli ve hoş insanlar içindir.

 

Zirkonyum geçtiğimiz on yılda estetik diş hekimliğinde en çok seçilen malzeme haline gelmiştir. O kadar çok avantaja sahiptir ki inanamazsınız. Oldukça serttir, doğal dişlere çok benzemektedir, öncekine göre daha az dişin çekilmesine gerek vardır, şekli, boyutu ve rengi modifiye edilebilir bu nedenle hem estetik olarak hem de işlevsel olarak iyi dişlere sahip olmak için mükemmelin dahi üzerindedir.

Birçok avantajlarının yanında zirkonyum kron biyolojik olarak uyumludur böylece insan bedeni zirkonyum krona hiç bir alerjik reaksiyon göstermez, bundan dolayı da insan bedeni tarafından reddedilmez.

 

 

 

 

 

 

 

Zirkon bir kronun estetik etkileri bile tek başına sağlayabileceği en büyük avantajdır. En önemlisi de o kadar doğal görünen dental kronlara sahip olacaksınız ki ağzınızdakilerin kendi dişleriniz olup olmadığını anlamak imkansız olacaktır. Dahası zirkonyum kronlar yerlerine geçtikleri dişlerden çok daha iyi görünecektir.

Üreticiler piyasadaki en iyi ürünleri üretmek için akıl almaz adımlar atmışlardır. Her bölgede olduğu gibi geçmiş yıllarda çok daha kalabalık bir hale geldiğinden üreticiler rakiplerinden çok çok daha yenilikçi olmak için araştırma ve geliştirmeye daha çok yatırım yapmaya ihtiyaç duymuşlardır. Zirkon üreticileri artık katı malzeme bloğundan ısmarlama bir şekilde haddelenmiş ve biten kronların neredeyse yok edilemez olmalarını garanti altına almak için ultra yüksek sıcaklıklarda fırınlanmış dental kronları tasarlamakta ve üretmektedirler.

 

 

 

 

 

 

 

 

Zirkonyum kronlar kesinlikle porselen kronlara göre çok daha iyi bir seçimdir. Daha uzun bir süre dayanırlar ve neredeyse kırılmazdırlar.  Porselen kronlar ufalabilir ve kırılabilir.


Dahası porselen kronların metal bir tabana kaynatılması gerekmektedir ve bu metal diş etlerinin üzerinde siyah çirkin bir görüntü oluşturur.

Zirkonyum kronlar bir kristal parçasından haddelendikleri için, porselen kronlar ve bu porselen kronların metal kaynaklarından en az 5 kat daha güçlü oldukları garanti edilmektedir. Zirkonyum kronlar ayrıca porselen kronların neden olduğu iri görünüme sahip olmadan kuvvet sağlamaktadırlar.

Zirkonyum kronlar kaliteyi seven ve işlevselliğin yeterli olmadığını düşünen hoş insanlar içindir. 

 

 

 

 

 

* Diş tedavisi
* Diş restorasyonu
* Estetik diş hekimliği
* Endodonti
* Çürük
* Pulpitis

Zirkonyum kaplama
zirkonyum kaplama
zirkonyum kaplama
Üçretsiz
muayene

Sağlıklı olmak beklemeyin.
Tüm gün bize ulaşabilirsiniz.
Şimdi Arayın!

Thanks! Message sent.

bottom of page