top of page
"Happy Wedding" programı

"Happy Wedding" programı

Yakında, hayatınızdaki en önemli olay mı olacak? Tüm hızıyla düğün hazırlıklarınızı mı yapıyorsunuz. Fakat !!! Mükemmel bir görünüm ve %100 özgüven için diş sağlığınızla da ilgilenmeniz lazım! Bu program, gelinler ve damatlar için tasarlanmıştır. Ağız ve diş sağlığı ile ilgili bir takım hizmetler ve diş beyazlatma %32 indirim ile yaptırılmaktadır.

"Happy Mama"programı

"Happy Mama"programı

Bu program hamile kadınlar için tasarlanmıştır. Bu programla hamile kadınlara tüm hamilelik süresince ağız ile ilgili bir takım hizmetleri %30 indirimle alma hakkı veriyor.

"White Diamond" programı

"White Diamond" programı

Kar-beyaz gülümseme sahibi olmayı mı hayal ediyorsunuz? Bu işlem için fiyatlar sizi korkutuyor mu? Şimdi daha mümkün "White Diamond" programıyla mutlu ve pürüzsüz bir gülümsemeye sahip olacaksınız. Bu program ile yıl boyunca diş beyazlatmanızı % 25 indirim ile yapabilirsiniz.

"Happy Child" programı

"Happy Child" programı

Değerli ebeveynler! "Happy Child" programından faydalanın ve çocuklarınızın tedavilerini profesyonel doktorlara bırakın. Bu program bizim küçük hastalarımız için tasarlanmıştır. Bu programda dişlerin tedavileri % 35 indirimli gerçekleşir.

Özel Doktorunuzla Çay Zamanı

Özel Doktorunuzla Çay Zamanı

Size rahat bir ortamda, ücretsiz danışma ve check- up hizmeti birlikte diş ve ağız sağlığı konusunda ailenizin özel doktoruyla tanışma çayı için gelin!

"Happy Old Age"programı

"Happy Old Age"programı

"Happy Old Age" programı emekliler için tasarlanmıştır. Şimdi diş bakımı sizin için daha uygun hale geldi. "Happy Old Age" programı ile bizim değerli emekli müşterilerimiz implant dışındaki tüm tedavilerinde % 35 indirim alabiliyorlar.

  • Иконка facebook черного цвета
  • Vkontakte - Black Circle
  • Instagram - Black Circle
  • Odnoklassniki - Black Circle
  • Круглая иконка Twitter
  • иконка googleplus черного цвета
bottom of page